Новини про м'ясо

У Чехії заборонять утримування птиці в клітках

З 2027 року в Чехії почне діяти заборона на утримування бройлерів та курей-несучок у клітках. Представники галузі птахівництва мають великий перехідний період, щоб пристосувати підприємства до нових вимог.

Це рішення було ухвалене після голосування в сенаті Чехії, верхній палаті парламенту минулого тижня. Воно підтвердило заборону, ухвалену нижньою палатою у вересні.

Нововведення стосуватиметься близько 4,5 млн. голів курей, яких наразі утримують в клітках. На початку цього року заборону на утримання птиці в клітках ухвалила сусідня з Чехією Словаччина.

Через такі рішення країн організації з питань захисту тварин закликати Європейську комісію повністю заборонити клітки, оскільки вони перешкоджають птахам виконувати багато з їх природних форм поведінки, таких як купання пилу та махання крилами.

“Хоча 2027 рік здається довгим терміном, багато великих рітейлерів вже взяли на себе зобов’язання припинити продаж яєць та м’яса від курей, що перебувають у клітці, з 2025 року, що стимулюватиме прискореній переорієнтації галузі”, – зазначила галузевий експерт Романа Сонкова.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button