Новини про м'ясо

У Британії технології 5G випробовують на коровах

У той час як в більшості країн для запровадження технології 5G ще не вистачає інфраструктурних і технічних потужностей, у Великобританії її вже широко запроваджцють у різних сферах життя та бізнесу, зокрема, у тваринництві. Компанія Cisco Systems Inc. випробовує систему контролю годівлі та доїння великої рогатої худоби, що обслуговуються з допомогою безпровідного зв’язку останнього покоління.

На контрольних фермах стійла і нашийник тварин обладнані спеціальними датчиками, які допомагають контролювати стан здоров’я ВРХ, ефективно використовувати корми та контролювати процес доїння. Система вже зарекомендувала себе як ефективна технологія, тому виробники не виключають можливості її застосування в інших галузях тваринництва.

Минулого тижня уряд Канади виділив 6 млн. доларів США для запровадження новітніх технологій у галузі свинарства. Програма передбачає закупівлю обладнання, з допомогою якого фермери зможуть збирати масиви даних про тварин та аналізувати їх. Метою застосування нових технологій є запровадження заходів забезпечення безпечності харчових продуктів і догляду за тваринами, які дозволять виробникам продемонструвати свою прихильність до сталого виробництва свинини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button