Новини про м'ясо

У Британії розробили нову систему забою птиці для малого та середнього бізнесу

Британська компанія випробовує нову систему забою птиці з допомогою газу, призначену для невеликих виробників. Подібне обладнання використовується багатьма великими птахофабриками, цей спосіб приголомшення птиці вважається більш прийнятним з точки зору благополуччя тварин. Більшість систем, які використовують газ, є дорогими і призначені для великих операторів, які обробляють тисячі птахів на годину. Виробник птиці Kelly Turkeys у співпраці з консультантом Едом Харфордом тестують газове обладнання для невеликих виробників.

Після двох років розробки газова система Gallus Gas System була схвалена британською компанією RSPCA. Kelly Turkeys буде тестувати це обладнання для обробки індиків. Пристрій, встановлений на підприємстві, може забити 300 індиків на годину. Фірма планує встановити другу машину з подвійною потужністю.

Зараз робота машин коштує 0,10 фунта за кожну забиту голову птиці, але планується обладнати їх системою рециркуляції газу, яка, як очікується, призведе до зниження витрат до 0,02 фунта стерлінгів на птаха.

Ед Харфорд зазначає: “Система Gallus Gas спрямована на вирішення завдань дрібних виробників птиці і дає їм нові можливості, адже багато постачальників шукають невеликі сімейні ферми, але вимагають, щоб птиця була вбита з допомогою газу, бо цей спосіб вважається більш гуманним. Це високо адаптивна, легко в обслуговуванні й доступна система, яка інтегрується в більшість малих виробничих ліній без значних змін”.

Очікується, що вартість обладнання складе від 60 000 до 80 000 фунтів стерлінгів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button