Новини про м'ясо

У Болгарії виявили спалах пташиного грипу

На одній з ферм на північному заході Болгарії було виявлено спалах пташиного грипу штаму H5N8. Уповноважені органи країни вжили всіх необхідних заходів для запобігання поширенню захворювання.

У BABH (місцевому відомстві, що відповідає за безпеку харчових продуктів) повідомили, що спалах було виявлено на підприємстві в селищі Косово (Видинська область). Наявність вірусу H5N8 була підтверджена лабораторно.

Місцева влада вжила всіх необхідних профілактичних заходів, зокрема, було знищено все поголів’я птиці (курі, фазани, голуби) на фермі, де виявили небезпечне захворювання.

За останній місяць це вже не перший спалах пташиного грипу. Так, близько двох тижнів тому у в’єтнамських провінціях Лонган та Лангшон було виявлено кілька спалахів пташиного грипу штаму H5N1. Тоді у профілактичних цілях було знищено більше 4 тис. птахів у невеликих фермерських господарствах. Також в регіонах, де виявили вірус, та в прилеглих провінціях посилили контроль за перевезенням птахів та проконтролювали ситуацію з вакцинацією курей і качок від пташиного грипу.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button