Новини про м'ясо

У 50 разів зріс експорт української курятини за 4 роки

Наразі Україна займає перше місце у світі за темпами зростання обсягів експорту свіжої курятини, повідомляє УНН. Усього за 5 років країна наростила обсяг закордонних продажів м’яса птиці в 51 раз. Різке зростання експорту цього продукту почалося у 2014 році.

Приклад України є безприцидентним, оскільки Польша, яка займає друге місце в світі за темпами приросту, з 2014 року збільшила експорт свіжої курки менш ніж вдвічі – на 95,5%. На третьому місці – Австрія, ця країна наростила закордонні продажі м’яса птиці на 41,5%. Китай з 2014 по 2018 рік наростив обсяги експорту курятини на 37%.

Також Україна є одним з лідерів за закордонними продажами замороженої курятини. З 2014 року обсяг експорту цього продукту зріс на 33,6%. За цією позицією наша країна займає четверте місце в світі, а лідером є Таїланд, де приріст обсягів закордонних продажів замороженої курятини склав 67,5%.

З огляду на ситуацію на ринку, можна стверджувати, що Україна й надалі продовжуватиме збільшувати експорт м’яса птиці. Так, найбільший вітчизняний виробник курятини компанія “Миронівський хлібопродукт” у першому кварталі 2019 року експортувала на 47% птиці більше, ніж за той же період минулого року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button