Новини про м'ясо

У 2020 році виробництво свинини знизиться на 10%

Варто підготуватись до різкого падіння світового виробництва свинини в наступному році, попереджає Департамент сільського господарства США (USDA). Очікується зниження на 10%. Хоча через посилений попит деякі країни нарощуватимуть виробництво і експорт свинини, цього буде недостатньо для компенсації очікуваного зниження виробництва в Китаю, В’єтнамі та на Філіппінах.

За прогнозами, до 2020 року виробництво свинини в Китаї впаде на чверть до 34,8 мільйона тонн. У серпні поголів’я свиней у країні було майже на 40% меншим, ніж роком раніше. Зниження внутрішнього виробництва збільшить залежність від імпорту, і тому очікується, що наступного року імпорт сягне 3,5 млн. тонн.

Очікується, що споживання свинини в Китаї знизиться більше ніж на 20%. Оскільки ціни надто високі, а пропозиція обмежена, жителі країни частково перейдуть на інші види м’яса.

Від значного попиту з Китаю виграють майже всі великі експортери свинини. Навіть американські виробники активізують торгівлю з КНР, попри високі тарифи. Бразилія має наростити поставки до Китаю на 20%, утім можливості на цьому ринку є обмеженими, оскільки дозволи на експорт отримало лише кілька бразильських підприємств. Експорт з країн ЄС також зросте, однак падіння внутрішнього споживання та скорочення поголів’я свиней, ймовірно, обмежать зростання обсягів виробництва.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button