Новини про м'ясо

У 2019 році виробництво м’яса в Україні зросте майже на 3%

За прогнозами директора Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” Юрія Лупенка, у 2019 році загальний обсяг виробництва продукції тваринництва в Україні зросте. Утім відбуватиметься це лише за рахунок збільшення продукування м’яса птиці та яєць. Що ж до інших видів м’яса, то виробництво, як яловичини, так і свинини дещо скоротиться.

“Валова продукція тваринництва прогнозується на рівні 70,5 млрд грн (у постійних цінах 2010 року), що на 0,8% більше, ніж торік. За збереження до кінця року поголів’я корів, овець та кіз у господарствах населення та сільгосппідприємствах обсяги виробництва м’яса – вирощування худоби і птиці – у 2019 році прогнозуються на рівні 3442,0 тис. т, що на 2,7% перевищить минулорічні показники. Позитивний результат буде досягнутий виключно за рахунок збільшення обсягів виробництва м’яса птиці. Очікується, що його буде вироблено 1889,3 тис. т, тобто на 7,4% більше, ніж 2018 року”, – зазначили в Інституті аграрної економіки.

Найбільш суттєво у 2019 році має скоротитися виробництво яловичини – на 4,7% до 523,5 тис. тонн. Свинини виготовлять на 1,2% менше, ніж торік – 967,5 тис. тонн. Виробництво баранини та м’яса кіз продовжить зменшуватися і становитиме 26,5 тис. тонн, що на 4% менше показників 2018 року, прогнозують фахівці ННЦ “Інститут аграрної економіки”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button