Новини про м'ясо

Ціни на живець свиней впали нижче 40 гривень за кілограм

За даними регулярного моніторингу ринку живця від Асоціації “Свинарі України”, цього тижня котирування на свиней забійних кондицій знизились на 1% і середні ціни коливались в діапазоні від 38,5 до 40,5 грн за кілограм. Прогнозується, що вже наступного тижня низхідний рух цін припиниться.

“Протягом останнього тижня березня діапазон закупівельних цін змістився на півгривні у бік пониження: більшість товарних партій закуповували по 38,5−40,5 грн/кг, хоча подекуди зустрічалися як нижчі, так і вищі ціни реалізації. Так, представники м’ясопереробної галузі зауважують, що пропозиція живця на ринку перевищує попит на нього, забійна вага тварин перевищує звичні 110−115 кг, а також відзначають прогнозовано мляву реалізацію. Не зважаючи на це, і виробники, і переробники вважають, що на початку квітня ціни на свинину живою вагою падати не будуть. Так, постачальники живця і частина закупівельників вважають, що за місяць до Великодня, ціна на свиней забійних кондицій змінить вектор руху”, – зазначають в аналітичному відділі Асоціації “Свинарі України”.

Варто додати, що деякі гравці ринку менш оптимістичні – вони очікують, що ціна на живець почне зростати лише в другій половині квітня, оскільки підприємства подекуди вже накопичили запаси до великодніх свят, а сезон пікніків ще не почався, через несприятливі погодні умови.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button