Новини про м'ясо

Ціни на свинину в Європі продовжують зростати

Зростання попиту на свинину з боку Китаю призвело до активізації експорту цього виду м’яса з ЄС. Це, у свою чергу, спричинило підвищення цін на свиней забійних кондицій у країнах-членах Євросоюзу, які є лідерами блоку з виробництва свинини.

Найбільш відчутною висхідна тенденція є в Іспанії. У цій країні подорожчання живця почалося на 4 тижні раніше, ніж в інших європейських державах. З початку року кілограм свиней забійних кондицій в Іспанії подорожчав на 0,4 євро.

Французькі виробники свинини дещо відстають від сусідніх країн – там з початку року ціна живця зросла на 0,21 євро. Така різниця пояснюється порівняно незначною присутністю Франції на азійському ринку м’яса.

Хоча у Нідерландах та Німеччині на початку цього року ситуація на ринку живця свиней була складною через значні запаси на м’ясопереробних підприємствах та, як наслідок, зниження попиту, зараз тенденція кардинально змінилась. Зростання світового попиту відобразилось і на цінах у цих двох країнах. Так, з початку року в Німеччині та Нідерландах живець подорожчав на 0,37 євро за кілограм живою вагою.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button