Новини про м'ясо

Ціни на свинину в ЄС залишаються стабільними

Цього тижня у більшості європейських країн ціни на свиней забійних кондицій були стабільними. Ситуація на ринку свинини ЄС залишається майже незмінною уже впродовж двох тижнів. Котирування дещо знизились лише в країні-лідерці з обсягів експорту свинини – Іспанії.

У Німеччині, Нідерландах, Австрії та Ірландії ціни на свиней забійних кондицій залишаються незмінними уже впродовж п’яти тижнів, а в Бельгії – протягом чотирьох.

На ринку Франції майже три місяці спостерігались висхідні тенденції, але цього тижня котирування завмерли на рівні показників минулого тижня.

У Іспанії після семи тижнів стабільності свинина подешевшала на 1 євроцент і зараз кілограм свинини живою вагою тут коштує 1,92 євро. Це все ще найвищі показники в ЄС. Аналітики пояснюють подешевшання живця в Іспанії закінченням курортного сезону та зменшенням попиту.

Подорожчали свині забійних кондицій лише в двох країнах. В Данії ціни підвищились майже на 4 євроценти до 1,76 євро за кілограм. У Британії свинина подорожчала на 1 цент – до 1,69 євро.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button