Новини про м'ясо

Ціни на свинину в ЄС стабілізувалися

У країнах Євросоюзу упродовж двох останніх тижнів липня ціни на свиней забійних кондицій знижувались. Утім, минулого тижня ситуація на ринку стабілізувалась.

Незмінними упродовж 31 тижня середні котирування залишились у Німеччині (1,686 євро за кілограм), Данії (1,628 євро) та Австрії (1,663). Хоча упродовж двох тижнів (двадцять дев’ятого та тридцятого) у цих країнах ціни живця знижувались.

У Нідерландах та Ірландії упродовж 29 тижня спостерігалось падіння котирувань, утім вже два тижні у цих країнах ціни на свинину стабільні.

В Іспанії вже три тижні поспіль свині забійних кондицій вартують 1,918 євро за кілограм. А у Бельгії та Франції ціни живця минулого тижня навіть зросли до 1,556 євро (+2 євроценти) та 1,775 (+1 євроцент) відповідно.

Єдиною європейською країною, де минулого тижня спостерігалось зниження котирувань, була Великобританія. Там ціни на свинину знижувались три тижні поспіль. Упродовж 31 тижня свиней забійних кондицій в цій країні продавали по 1,578 євро за кілограм, це на 1 євроцент менше, ніж упродовж 30 тижня.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button