Новини про м'ясо

Ціни на свинину в ЄС: що змінилося за тиждень?

Для європейського ринку традиційним є поступове зниження цін на свинину в осінні місяці. Утім цього року такої тенденції не спостерігалось – через високий попит з боку Китаю у більшості країн ЄС котирування, навпаки, зростають або ж залишаються стабільними.

Рекордсменом зі стабільності є Нідерланди – середні котирування свиней забійних кондицій в країні вже протягом дев’яти тижнів зберігаються на рівні 1,723 євро за кілограм. На німецькому ринку “штиль” триває сім тижнів, наразі ціни живця там становлять 1,796 євро за кілограм. Така ж ситуація й на ринку Австрії – сім тижнів поспіль ціни залишаються на рівні 1,755 євро.

Іспанія втратила свою позицію лідера за рівнем котирувань. Ціни на свинину в країні знижуються вже три тижні поспіль. Наразі котирування там становлять 1,898 євро за кілограм й Іспанія займає друге місце за рівнем цін на свинину. А лідером цього тижня стала Франція, де кілограм живця у середньому коштує 1,903 євро за кілограм.

У Данії за тиждень котирування зросли майже на 3 центи і наразі становлять 1,816 євро за кілограм. Підвищення цін спостерігалось і у Великобританії (+ 4 центи), наразі свиней забійних кондицій там продають у середньому за 1,748 євро за кілограм.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button