Новини про м'ясо

Ціни на свинину в ЄС четвертий тиждень поспіль залишаються стабільними

Початок року виявився стабільним для європейського ринку живця. Цього тижня ціни також залишались незмінними. Лише в деяких країнах (Франція, Австрія, Великобританія) спостерігались незначні коливання. Оператори ринку очікують, що найближчим часом котирування підвищаться.

У кількох країнах ціни на живець залишаються незмінними впродовж 4 тижнів. Так, у Німеччині свиней забійних кондицій вже майже місяць продають в середньому за 1,306 євро за кілограм живої ваги, в Нідерландах ціна складає 1,24 євро, в Данії -1,238, в Іспанії – 1,387. У Бельгії навіть виявлення кількох спалахів африканської чуми свиней не вплинуло на котирування – упродовж 4 тижнів середня ціна живця на ринку країни складала 1,174 євро.

Натомість в Австрії, через збільшення пропозиції, ціни на свиней забійних кондицій дещо просіли – за тиждень котирування знизились з 1,284 до 1,263 євро за кілограм. Також через загрозу поширення АЧС знизились ціни й у Франції – з 1,37 до 1,364 євро за кілограм.

На ринку Великобританії, після незначного спаду минулого тижня, зараз спостерігаються висхідні тенденції. Котирування зросли з 1,389 до 1,397 євро за кілограм.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button