Новини про м'ясо

Ціни на свинину в Україні знижуються третій тиждень поспіль

Цього тижня свині забійних кондицій в Україні знову подешевшали – більш ніж на 2 гривні за кілограм, повідомили у Асоціації “М’ясної Галузі” (АМГ). Така ситуація на внутрішньому ринку спостерігається вже третій тиждень поспіль. На наступний тиждень прогнозується подальше зменшення котирувань.

“Згідно з опитуванням вітчизняних операторів ринку, ціни на живих свиней продовжують низхідний рух. Так, середня робоча ціна за 1 кг живої свині поточного 38 тижня складала 45,56 грн, що на 4,5% менше, ніж минулого. Згідно даних Асоціації “Свинарі України”, така робоча вартість склала 45,70 грн/кг. Наступного 39-го тижня цінові межі, на думку учасників Асоціації, коливатимуться від 43,00 до 47,00 грн/кг”, – зазначають у АМГ.

Що ж до ситуації на ринку інших країн, то в Асоціації “М’ясної Галузі” опублікували такі дані: “Вартість живця в Німеччині на 39 тиждень залишається без змін – на відмітці 1,43 євро за кілограм. Падіння вартості на американському ринку продовжується, з 37-го на 38-й тиждень вартість живої свинини в США знизилась від 0,88 до 0,80 доларів за кілограм”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button