Новини про м'ясо

Ціни на свинину в Україні стабілізувалися

Минулого тижня ціни на свиней забійних кондицій на українському ринку зросли на 1,5%, утім, цього тижня середня ціна по країні була стабільною. Тим не менше, у деяких регіонах свинина подешевшала на 0,5 – 1 грн за кілограм, а в інших – подорожчала. Середні котирування живця свиней цього тижня залишились на рівні близько 43 грн за кілограм.

Причиною “штилю” на ринку є сезонне зниження попиту. Аналітики прогнозують, що найближчим часом свині забійних кондицій дешевшатимуть. Варто зазначити, що низхідна тенденція нині характерна і для глобального ринку, оскільки попит з боку Китаю зменшився після початку інтенсивного поширення коронавірусу.

“Цього тижня ціни на тварин забійних кондицій зазнали різноспрямованого руху. Так, якщо частина операторів змогли розписати товарні партії на 0,5-1,5 грн/кг дорожче ніж тижнем раніше, інші або залишили ціни без змін, або реалізували тварин на 0,25-1,25 грн/кг дешевше. Не зважаючи на такі точкові зміни, більшу частку об’ємів живця цього тижня закуповували по 42-43,5 грн/кг. Як вищі, так і нижчі ціни пропозиції мали епізодичний характер. Сезонне послаблення цін, найвірогідніше, матиме “повзучий” характер”, – повідомили в Асоціації “Свинарі України”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button