Новини про м'ясо

Ціни на свинину в Україні: що змінилося за тиждень

Цього тижня середні ціни на свиней закупівельних кондицій знизились до 42,63 грн за кілограм. Відповідно до прогнозу Асоціації “М’ясної Галузі” (АМГ) наступного тижня свинина продовжить дешевшати, але середньоринкові котирування не опустяться до рівня нижче 42 гривень за кілограм.

“Закупівельні ціни на живих свиней в середині липня, після кількатижневого послаблення, закріпились на досягнутому рівні. За результатами опитування учасників Асоціації “М’ясної Галузі”, ціна 1 кілограму живої свині 28-го поточного тижня склала 42,63 грн/кг. В порівнянні з попереднім тижнем вартість знизилась на 3%. Щодо прогнозів на 29 тиждень, учасники Асоціації зазначають закупівельний коридор в межах 40,00 – 45,00 грн/кг, проте переважна більшість планує закупівлю в діапазоні 41,00 – 42,00 грн/кг”, – повідомляють в АМГ.

Що ж до закордонних ринків, то в Німеччині та США також спостерігається низхідний рух цін.

“Ціна німецької біржі втратила 6 євроцентів – з 1,37 € до 1,31 €. Продовжується послаблення вартості живка на ринку Америки, за тиждень ціна з 53,35 $/cwt опустилась до 52,05 $/cwt (29,73 грн за кілограм), що в перерахунку дорівнює 1,15 $ за кілограм живої свині”, – зазначають Асоціації “М’ясної Галузі”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button