Новини про м'ясо

Ціни на свинину в Китаї залишаються високими

Прискорення темпів поширення COVID-19 і природні катастрофи, такі як повені в деяких регіонах Китаю, можуть вплинути на ринок м’яса країни і спровокувати подальше подорожчання свинини.

“У цій ситуації ціни на деякі продукти, такі як соя, кукурудза та свинина, залишатимуться високими. Останні випадки COVID-19 призвели до повторного застосування карантинних заходів у постраждалих регіонах. Відновлення продовольчого обслуговування та інституційного споживання буде повільнішим, ніж очікувалося, якщо вірус продовжуватиме активно поширюватись у 2020 та 2021 роках. Споживачі продовжуватимуть перекладати свої витрати на роздрібну закупівлю продуктів харчування, оскільки вони очікують тривалого періоду фінансової невизначеності”, – пояснив Пінг Чеу, керівник RaboResearch Food & Agribusiness в Азії.

На його думку, ціни на свинину повинні залишатися високими протягом наступних місяців через вплив того, що повені в провінціях на півдні Китаю збільшують ризик виникнення нових спалахів африканської чуми свиней. Також, за приблизними підрахунками, через повені в КНР вже загинуло 20 мільйонів свиней.

Прогнозується, що цього року Китай імпортує понад 4 мільйонів тонн свинини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button