Новини про м'ясо

Ціни на свинину: що змінилося за тиждень

Ціни на свиней забійних кондицій в Україні знижуються вже впродовж місяця. Зниження котирувань спостерігалось і цього тижня. Так, середня ціна на живець свиней скоротилась на 2,2% або на 1 гривню – до 44,2 грн за кілограм, повідомляють у Асоціації “Свинарі України” (АСУ).

Діапазон цін цього тижня коливався від 43 до 45 грн за кілограм свинини живою вагою. Що ж до прогнозів на наступний тиждень, гравці ринку мають різні думки.

“Очікування щодо динаміки закупівельних цін на живець свиней у другій половині місяця неоднозначні. Так, частина представників м’ясопереробної галузі прогнозує подальше послаблення цін закупівлі. Зокрема, згідно опитування серед учасників Асоціації “М’ясної галузі”, близько третини закупівельників передбачає пониження мінімальної ціни закупівлі до 42 грн/кг. З іншого боку, більшість опитаних вважає, що наступного тижня ціна залишатиметься на досягнутому рівні — варіюватиме в межах 43-45 грн/кг. Підтвердженням цього, на думку виробників свинини, є готовність переробників заздалегідь бронювати товарні партії на наступний тиждень. Водночас, надходження заявок на додаткові об’єми з боку закупівельників, хоча поки має епізодичний характер, проте може слугувати першим сигналом пожвавлення, яке очікується у кінці листопада”, – зазначають в АСУ.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button