Новини про м'ясо

Ціни на свинину продовжують знижуватись

Закупівельні ціни на свиней забійних кондицій знижуються вже третій тиждень поспіль, хоча все ж залишаються вищими, ніж наприкінці травня, коли котирування живця опустилися до 39,07 грн за кілограм.

За даними Асоціації “М’ясної Галузі” (АМГ) свині забійних кондицій цього тижня вартували в середньому 44 грн за кілограм. В Асоціації “Свинарі України” повідомлять, що середня ціна становила 44,5 грн за кілограм. Утім, це все одно менше, ніж минулого тижня, коли середні котирування коливались в межах 46 грн за кілограм.

“Середня робоча ціна за 1 кг живої свині поточного 27 тижня складала 44,00 грн, що на 4,3% менше, ніж минулого. Згідно з даними Асоціації “Свинарі України”, така робоча вартість склала 44,50 грн за кілограм. Наступного тижня цінові межі, на думку учасників Асоціації, коливатимуться від 42,00 до 44,00 грн за кілограм. Вартість живця в Німеччині на 28 тиждень залишається без змін на відмітці 1,37 євро за кілограм. Падіння вартості живця на американському ринку продовжується, з 26-го на 27-й тиждень вартість живих свиней в США знизилась від 55,88 $/cwt (1,23 долара за кілограм) до 53,35 $/cwt (1,18 долара за кілограм)”, – повідомили в АМГ.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button