Новини про м'ясо

Ціни на свиней забійних кондицій зросли

За даними моніторингу Асоціації “Свинарі України”, після кількох тижнів низхідного руху ціни на свиней забійних кондицій цього тижня зросли на 3%. Зараз середня ціна живця на ринку України складає 41 грн за кілограм. Через зростання попиту виробники продавали свиней на 0,5 – 2,5 грн за кілограм дорожче, ніж минулого тижня. Найбільш відчутним подорожчання живця було у західних регіонах – там подекуди ціни зросли на 3 гривні.

Варто зазначити, що свинина дорожчає і на глобальному ринку. Наприклад, в Канаді за березень ціни зросли на 30%, а в США – майже на 60%. Підвищились котирування живця і в країнах Євросоюзу.

“Позитивний вплив зростаючого тренду на глобальному ринку свинини на цінову ситуацію на вітчизняному відзначають і представники м’ясопереробної галузі. З огляду на активніший приріст закупівельних цін на європейську свинину Асоціація «М’ясної галузі» переглянула рівень бар’єрної ціни, яка слугує індикатором економічної обґрунтованості імпорту. Так, наступного тижня ця позначка підніметься на 2 грн/кг — до 48,5 грн/кг у перерахунку на живу вагу. З іншого боку, наступного тижня розрив між бар’єрною ціною та фактичною може дещо скоротитися, адже за очікуванням переробників закупівельні ціни коливатимуться в межах 41-43,5 грн/кг. Такі прогнози видаються досить реалістичними, оскільки вже цього тижня ціновий діапазон підвищився до 39,5-42,5 грн/кг”, – зазначають в АСУ.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button