Новини про м'ясо

Ціни на свиней забійних кондицій продовжують зростати

Початок року видався вдалим для українських свинарів – ціни на свиней забійних кондицій зростають уже два тижні поcпіль. За даними Асоціації “М’ясної Галузі” (АМГ), за тиждень середні котирування свинини зросли на 0,5 грн (+1,1%) до 44,57 грн за кілограм.

Наступного тижня учасники АМГ очікують стабілізації на ринку, або й взагалі подешевшання свиней забійних кондицій.

“Середня закупівельна ціна кілограму живої свині другого тижня січня склала 44,57 грн/кг (44,05 грн/кг минулого тижня). Згідно з даними Асоціації “Свинарі України”, така робоча вартість становить 44,65 грн/кг. Як зазначають учасники Асоціації, прогнозований закупівельний коридор 3-го тижня 2020 року знаходитиметься в межах 42,00 – 44,00 грн/кг, переважна більшість планує закупівлю в діапазоні 42,00 грн/кг”, – повідомляють в Асоціації “М’ясної Галузі”.

Що ж до ситуації на ринках інших країн, то там також спостерігається подорожчання. Так, в США ціни підвищились майже на 2 центи – до 0,87 долара за кілограм.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

4 коментарів

    1. Просто клас , в штатах свинина теж подорожчала на 2 центи і зараз ціна дорівнює , згідно курсу 20.88 гр /кг .
      А в нас 44.65гр/кг , і це при різниці зарплат в десяткі разів . До речи свинина в Польщі в супермаркитах теж дешевша ніж в нас , отака в нас арифметика .

  1. Поки ви продовжуєте продавати трупи тварин, Австралія продовжить горіти ;)

  2. Закордоном в більшості нормальних країн держава дає дотації що покривають майже половину собівартості звідси і різниця

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button