Новини про м'ясо

Ціни на свиней забійних кондицій продовжують знижуватися

У перший тиждень після Великодня низхідний рух на ринку живця свиней був майже непомітним – ціни знизились на 1,3%. Утім вже цього тижня падіння котирувань було більш відчутним – 4,5%, повідомляють в Асоціації “Свинарі України”. Таким чином середня ціна свиней забійних кондицій знизилась до 47,6 грн за кілограм.

“За підсумками моніторингу закупівельних цін та спілкування з представниками м’ясопереробки, ціни на ринку живця цього тижня варіювали в межах 46-49 грн/кг, хоча епізодично зустрічалися як вищі, так і нижчі. За відгуками переробників після свят ринкова активність суттєво послабилася, а торгівля на початку місяця була гіршою ніж очікувалось. Унаслідок цього, збутові мережі та дрібна реалізація навіть відмовлялися від попередньо заброньованих партій. Переробні підприємства стикнулися із накопиченням залишків, через що були змушені скоротити обсяги заготівлі або тимчасово її не здійснювати”, – зазначають в АСУ.

Однією з причин низхідного руху котирувань є погіршення погодних умов, внаслідок чого очікуваної активізації періоду пікніків не спостерігалось. Також споживачів “злякало” подорожчання свинини упродовж квітня.

Аналітики АСУ прогнозують, що тенденція до зниження вартості живця буде спостерігатись і наступного тижня. Ціни на свиней забійних кондицій становитимуть 45 – 46 грн за кілограм.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button