Новини про м'ясо

Ціни на свиней забійних кондицій дещо зростуть: прогноз на 5 -11 квітня

Закупівельні ціни на свинину живою вагою наступного тижня мають коливатися в середньому від 40 до 41 грн за кілограм, повідомляють в Асоціації “М’ясної галузі” (АМГ). Таким чином середні котирування на свиней забійних кондицій в Україні мають зрости на 1 – 2 грн за кілограм.

Утім надалі ціни, ймовірно, не зростатимуть через надлишок пропозиції на ринку.

“Ринкових причин для зміни ціни наразі немає. Ціна 40-41 грн/кг забезпечує прибуток для ефективних свинокомплексів та має покривати всі витрати на вирощування свиней з урахуванням подорожчання цін на корми. Так, якщо порівняти з цінами квітня 2020 року, то ціни на свиней на одному рівні. Аналітики Асоціації “М’ясної галузі” пояснюють це тим, що в період 2017-2020 рр в ціні на свинину населення переплачувало в середньому 20 грн/кг, що дорівнює 10 грн/кг живих свиней. Саме стільки складають перевитрати в свинарстві через фальшування з кормами та генетикою”, – йдеться у прогнозі АМГ.

Що ж до ситуації на ринках інших країн, то за тиждень ціни зросли в ЄС (+5,06%), Канаді (+8,34%) та США (+9,43%). У Бразилії котирування, навпаки, зменшились (-14,35%).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button