Новини про м'ясо

Ціни на свиней в Росії можуть зменшитися до собівартості

Російські виробники свинини наблизились до ситуації, про яку на цьому ринку не повідомлялося з 2010 року, оскільки ціна продажу свиней може стати нижчою від собівартості продукції.

Причина такого становища полягає в тому, що виробництво продовжує збільшуватися, внутрішнє споживання є стабільним, а ціни на кормову сировину зросли на 20-25%.

Поточна ціна продажу живця свиней коливається від 100 до 110 рублів за кілограм (від 1,36 до 1,50 дол. США), а середня вартість виробництва становить близько 92 рублів (1,26 дол. США), йдеться в останньому звіті Genesus Inc.

Незважаючи на те, що збільшити обсяги експорту свинини може бути складно для російських виробників через проблеми з африканською чумою свиней, кампанія заохочення споживання свинини на внутрішньому ринку може бути ключовим фактором для уникнення катастрофи в цьому секторі.

“Внутрішній ринок – це найшвидший і найпростіший ринок для збільшення продажів. Подивіться на успіх курячого м’яса, продажі якого в Росії зросли більш ніж утричі”, – зазначає Саймон Грей , Генеральний директор регіонального відділення Genesus Inc в Росії, країнах СНД та Європи.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button