Новини про м'ясо

Ціни на свиней у країнах ЄС: підсумки березня

Середня ціна на свиней забійних кондицій в ЄС втратила 9 євро за останні два тижні березня, зупинившись на рівні 186,35 євро за 100 кілограмів. На цьому рівні ціни все ще майже на 37 євро вищі, ніж у березні 2019 року та аналогічні з котируваннями січня цього року. Річний розрив зменшився з приблизно 59 євро на початок року.

Наприкінці березня збільшилась доступна пропозиція свинячого м’яса на ринку ЄС, що призвело до зниження котирувань. Однак все ж є країни, які виявляють стійкість і підвищений попит на свинину.

“Останні дані щодо ситуації на німецькому ринку дозволяють стверджувати, що наразі в країні існує великий попит на поповнення роздрібних магазинів. Також існує оптимізм щодо збільшення попиту на експорт до Китаю в найближчі тижні. Хоча, наразі ще існують логістичні проблеми з морськими перевезеннями”, – зазначає старший аналітик м’ясного ринку Ради з питань розвитку сільського господарства та садівництва (AHBD) Бетан Вілкінс.

У той же час, Франції протягом останніх кількох тижнів вдається зберігати ціни на свиней стабільними, тоді як в Іспанії котирування знизились на 4 євро/100 кг.

Очікується, що закриття деяких експортних ринків спричинюватиме зниження цін на свинину в ЄС протягом кількох наступних тижнів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button