Новини про м'ясо

Ціни на свиней та свинину в Азії зростають

Закриття портів і кордонів, застосоване в деяких країнах Південно-Східної Азії через спалах коронавірусу, впливає на продовольчі послуги в регіоні. Відповідно до останнього звіту про світовий ринок, опублікованого Genesus, в Таїланді, В’єтнамі та Філіппінах зросли ціни на живих свиней та м’ясо.

“Ціни на свиней в Таїланді постійно змінюються і досягли в середньому 2,32 долара за кілограм. Це зростання на 20% за останні чотири тижні. Сприяло зростанню цін на свиней у Таїланді збільшення експорту тварин до Камбоджі”, – зазначив Пол А. Андерсон, генеральний менеджер Genesus з міднародних продажів у регіоні Південно-Східної Азії.

У В’єтнамі, який зараз залежить від імпорту свинини, також відчутне зростання цін. За даними MARD, поголів’я свиней у цій країні станом на 10 березня 2020 року становило 24 мільйони голів – це на 26% менше в порівнянні з березнем 2019 року. Станом на кінець лютого імпорт свинини та виробів зі свинини досяг 13 816 тонн, що становить 21% від загального імпорту м’яса, що на 150% більше ніж за аналогічний період 2019 року. Основними постачальниками свинини у В’єтнам є Канада (33%), Німеччина (25%), Бразилія (16%), Польща (16%) та США (8%).

Така ж тенденція спостерігається і на філіппінському ринку, де поточні ціни на свиней (в середньому) на 14% вищі, ніж рік тому.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button