Новини про м'ясо

Ціни на різні види м’яса перед Новим роком

Перед зимовими святами в Україні подешевшала свинина та курятина, а яловичина дещо набрала в ціні, повідомляє видання Seeds з посиланням на Державну службу статистики України.

За підсумками листопада середня ціна птиці склала 38,6 грн за кілограм (мається на увазі середня ціна усіх частин тушки курей). Варто зазначити, що у жовтні курятина у середньому вартувала 39 грн за кілограм. Таким чином, цей вид м’яса за місяць подешевшав на 1%.

Середня вартість свіжої та охолодженої свинини (з урахуванням субпродуктів та ін.) скоротилась на 2% і в листопаді склала 66,6 грн за кілограм. Отже, цей вид м’яса подешевшав найбільш помітно.

Єдиним тваринним білком, що в листопаді подорожчав, була яловичина. За місяць середня ціна м’яса ВРХ додала 0,7% і, згідно з даними Державної служби статистики, досягла позначки 67,6 грн за кілограм.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

4 коментарів

  1. Средняя температура по больнице 36.6, эти цены звучат примерно так же

  2. Из какого “зазеркалья “эти смешные цены? Скорее всего это стоимость живого веса .Для “пересічного” покупателя эти цены ни о чем У нас .Донецкая обл.Бахмутский р-н. в магазине: целая курица 1 категории 58 грн. кг ,.свинина 115 -140 грн.( сало от 60 до 120 грн.),говядина -146 грн. за кг..Рыночные цены мне не известны,я там мясо не покупаю.

    1. Я знаю откуда эти цены, это отпускные цены мясокомбинатов из статистики Держстата. Там они без НДС да ещё и усреднённые по всем регионам и по всем видам продукции. Субпродукты (уши, хвосты и т.п.), наверное, там тоже учитываются. Поэтому прав был предыдущий комментатор – это средняя температура по больнице. Но динамику по такой статистике отслеживать полезно. Вот тут есть история за год по этим же ценам: https://meat-inform.com/tsiny-y-indeksy

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button