Новини про м'ясо

Три етапи розвитку ринку птиці після коронакризи

Згідно з останнім звітом Rabobank, наразі галузь птахівництва переживає історичні зміни на різних рівнях. Ринки по-різному реагували на перебої, спричинені коронакризою. Старший аналітик ринку м’яса в Rabobank Нан-Дірк Малдер вважає, що наслідки пандемії COVID-19 будуть по-різному відчутними протягом трьох етапів:

Етап 1. Порушення (2020 рік): Значні перебої на ринках, у продажах та ланцюгах поставок, з більшими, ніж будь-коли в історії, різницею в результативності між компаніями.

Етап 2. Шлях до відновлення (2021): Наслідки пандемії у першому кварталі призведуть до подальшого впливу на канали збуту, зі стрибком роздрібного та Інтернет-попиту, а також низьким попитом на продовольчі послуги. Умови на ринку поступово почнуть відновлюватися, оскільки COVID-19 стане дещо більш контрольованим у другій половині 2021 року та в 2022 році, коли вакцини набудуть більш широкого застосування. Все це відбудеться в умовах високих і нестабільних витрат на корми. Ключовими завданнями для інвесторів на етапі 2 будуть позиціонування ринку, контроль витрат, закупівлі, та управління постачаннями.

Етап 3. Наслідки (2022): Повернення інвестиційних можливостей для глобальної промисловості в умовах після коронакризи. Попит на птицю буде характеризуватися значним і постійним зростанням, незважаючи на відновлення ринку свинини після АЧС та зростання ринку альтернативних білків. Ланцюги постачань стануть технологічнішими, розумнішими та стійкішими. Зростатиме популярність м’яса місцевого виробництва.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button