Новини про м'ясо

Торгівля м’ясом онлайн: європейські компанії виходять на ринок Китаю

Компанія HKScan підписала угоду з китайським інтернет-магазином Alibaba і стала першим фінським виробником м’яса, який може постачати продукцію у мережу супермаркетів Hema й інтернет-магазин Alibaba.

Hema – це інноваційна мережа. Наприклад, для цих магазинів створено спеціальний додаток. З його допомогою можна сканувати код будь-якого продукту і отримати вичерпну інформацію про нього – від даних про виробника до страв, які можна приготувати з його застосуванням. Більше того – з куплених продуктів покупцям у магазині пропонують приготувати страву, якою можна тут же і посмакувати. Також супермаркет займається онлайн-торгівлею.

“Мережа Hema виділяється на китайському ринку високоякісними та винятковими продуктами. До цієї мережі дуже важко потрапити, наразі вона займається реалізацією кількох фінських продуктів. Чистий смак, здоровіша жирова композиція нашої продукції переконали представників Hema, і вони прийняли швидке рішення включити нашу продукцію до свого асортименту”, – каже Юкка Ніккінен, керівник експортного відділу HKScan.

У фінській компанії зазначають, що можливість продавати в Hema фірмову свинину Omega-3 – лише перший крок. Успішна домовленість відкриває можливості для виходу на китайський ринок іншої продукції HKScan.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button