Новини про м'ясо

Тенденції онлайн-торгівлі: м’ясо дешевшає, сало дорожчає

Новорічно-різдвяний період на ринку м’яса характеризується незвичайними тенденціями. Так, якщо раніше перед святами попит на м’ясо традиційно зростав, а з ним і ціна, то цієї зими такого не спостерігалось. Навпаки – курятина і свинина дешевшають. За даними Інфляційного барометра Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, який вимірює онлайн-ціни на соціально важливі продукти, суттєво підвищились лише ціни на яловичину.

За перші 9 днів 2019 року курятина подешевшала на 2,88 грн (2,58%), а свинина на 50 копійок (0,48%). Але, якщо порівнювати з цінами на початок грудня 2018 року, то курятина дещо додала в ціні (+0,46%), а от свинина стабільно дешевшала (-0,81%).

З 1 по 9 січня яловичина подорожчала на 11 гривень (8,62%) і тепер кілограм цього м’яса в Інтернеті коштує в середньому 138,62 грн. Порівняно з початком грудня ціна яловичини зросла на 18,2 грн (15,11%).

Подорожчало також сало. За 9 днів 2019 року ціна цього продукту в онлайн-магазинах зросла на 1,33 грн (1,02%). Але у порівнянні з груднем минулого року сало в ціні не змінилось, протягом місяця  спостерігались лише незначні коливання ціни цього продукту.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button