Новини про м'ясо

Свинини майже на 3 млрд доларів імпортував Китай за місяць

Згідно зі статистичними даними Китаю, імпорт свинини в країну у липні на 78% перевищив обсяги, зареєстровані в липні 2019 року. Протягом сьомого місяця Китай імпортував майже 1 мільйон тонн свинини на загальну суму 2,90 мільярда доларів. Таким чином, у вартісному еквіваленті був на 87,1% вищим, ніж протягом липня минулого року.

Розрив між попитом та внутрішнім виробництвом, спричинений наслідками африканської чуми свиней (АЧС), призвів до прискорення зростання імпорту м’яса до Китаю. Обсяги імпортованого м’яса з січня по липень 2020 року становили 5,75 млн. тонн, що відповідає на 2,45 млн. тонн, або 74,2% більше, ніш за 7 місяців минулого року. Імпортні витрати зросли майже вдвічі порівняно з аналогічним періодом 2019 року.

Щодо яловичини, то сукупний обсяг імпорту склав 1,20 млн. тонн, що на 41,5% більше, ніж за відповідний період попереднього року. Митні органи КНР оголосили, що наприкінці серпня шість нових експортерів м’яса з США отримали дозвіл на постачання яловичини на китайський ринок; крім того, три уругвайські компанії також повернули свої експортні ліцензії.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button