Новини про м'ясо

“Свинину” рослинного походження виготовляють в Малайзії

З активізацією рухів захисників довкілля, все помітнішими змінами клімату та зростанням популярності веганства та вегетаріанства на світовому ринку з’являється все більше компаній, що пропонують споживачам альтернативи м’ясу – рослинні замінники, страви з комах і навіть м’ясо, вирощене в лабораторних умовах. Нещодавно в Малайзії з’явився подібний стартап Phuture Foods, який займається виготовленням штучної свинини.

М’ясо від Phuture Foods складається з елементів рослинного походження. Згідно з інформацією на сайті компанії, структура та смак штучної свинини майже ідентичні натуральному м’ясу, але продукція від Phuture Foods навіть корисніша, ніж традиційна свинина: вона містить амінокислоти та вітаміни, утім позбавлена шкідливих жирів.

У компанії зазначають, що це штучне м’ясо підходить навіть тим, хто дотримується веганської чи вегетаріанської дієти, або не споживає свинину з релігійних переконань.

Пропозиція Phuture Foods виглядає досить актуальною на тлі дефіциту м’яса в Азії, утім компанія ще не вийшла на масовий ринок і поки що займається просуванням продукту. Усі, кого цікавить штучна свинина, можуть підписатися на розсилку від Phuture Foods, щоб дізнатися, коли м’ясо надійде у продаж, та зробити замовлення.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button