Новини про м'ясо

Свинина залишається джерелом широкого спектру поживних речовин

Рівень жирів у свинині Великобританії знизився, показують нові дослідження, засновані на першому офіційному тестуванні за останні 30 років. Дослідження складу свинини, спільно профінансоване Радою з розвитку сільського господарства та садівництва Великобританії (AHDB) та Public Health England (PHE), було проведене Інститутом Quadram у 2019 році.

У ході дослідження було проаналізовано вміст поживних речовин у звичайній та пісній свинині, яка стає все більш популярною. Медальйони зі свинячого філе, біфштекси та рульки, придбані в різних магазинах, були проаналізовані в рамках дослідження.

Зразки аналізували на вміст цілого ряду поживних речовин, включаючи жир, жирні кислоти, білок, холестерин та повний спектр вітамінів і мінералів. Аналіз виявив нижчий вміст жиру, порівняно з попереднім дослідженням, проведеним у 1992 році.

“дослідження також показало, що свинина залишається джерелом широкого спектру поживних речовин, таких як вітаміни Е і В12, а також ніацин, селен і тіамін. Результати відображають позитивні зміни у виробництві свиней і зміцнює ставлення до свинини. Це м’ясо також може бути складовою здорового, збалансованого харчування”, – зазначила Морін Стронг, керівник відділу харчування AHDВ.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button