Новини про м'ясо

Свинина подешевшає: ситуація з АЧС у Китаї стабілізувалась

Відповідно до інформації, опублікованої Міністерством сільського господарства Китаю, політика та заходи щодо підтримки виробництва свиней у країні сприяли покращенню ситуації як з виробництвом, так і з цінами.

У 18 провінціях Хебей, Шаньдун, Хунань та Сичуань були вжиті конкретні заходи для стабільного відновлення виробництва, тоді як в інших 13 вони будуть впроваджені найближчим часом. Так, планується будівництво 13 великих ферм у провінції Сичуань, і очікується, що виробничі потужності збільшаться на 2 млн. голів.

У деяких провінціях поголів’я свиней припинило скорочуватися. У серпні кількість живих свиней у 10 провінціях залишалася стабільною або зростала. З іншого боку, за даними моніторингу понад 5000 свиноферм, загальна кількість живих свиней та свиноматок у серпні знизилася на 0,3% та 1,8% відповідно.

Ще одна ознака покращення виробництва свиней – відновлення обсягів виробництво кормів для поросят.

Зростання ціни свиней та свинину сповільнюється. На третьому тижні вересня середня ціна живих свиней в Китаї досягла 27,15 юанів / кг, це на 1,8% більше, ніж за попередній тиждень, і на 91,3% більше, ніж рік тому. За останні 4 тижні темпи зростання цін на живих свиней сповільнилося, переходячи від підвищення на 8,7% чотири тижні тому до 5%, 2,9% та 1,8%.

Ці покращення також впливають на ціну свинини, яка минулого тижня досягла 42,57 юанів / кг: на 1,6% більше, ніж попереднього тижня. Темпи приросту ціни за останні чотири тижні уповільнювались таким чином: 8,6%, 6,3% , 3,4% та 1,6%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button