Новини про м'ясо

Свині забійних кондицій знову подешевшали

Після пікових показників закупівельних цін живця свинини у середині червня, на ринку України почалось зниження котирувань. Уже другий тиждень свині закупівельних кондицій дешевшають. За даними Асоціації “М’ясної Галузі” (АМГ), цього тижня в Україні середня закупівельна ціна живця становила 45,97 грн за кілограм. Наступного тижня прогнозується подальше зниження котирувань.

“26 тиждень демонструє низхідний рух вартості живця. Прогнозована ціна учасників Асоціації “М’ясної Галузі” на 27 тиждень варіюватиметься в межах від 43,00 – 46,00 грн за кг живої свині. За даними опитувань, середня цінова позначка закупівлі свинини 26 тижня становила 45,97 грн/кг живої ваги”, – повідомили у АМГ.

Що ж до закордонних ринків, то ситуація неоднозначна. Так, у США ціна живця знижується, а в Німеччині котирування стабільні та прогнозується подорожчання. Утім в обох цих країнах свині забійних кондицій дешевші, ніж в Україні.

“На американському ринку живої свинини ціна становить 1,23 долара за кілограм живої ваги. Німецький ринок на даний час знаходиться на відмітці 1,37 євро”, – зазначають аналітики АМГ.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button