Новини про м'ясо

Свині забійних кондицій знов подешевшали

З початку жовтня на ринку живця свиней в Україні спостерігалось зростання цін, утім, цього тижня котирування зменшились більш ніж на гривню. Наразі, за даними Асоціації “М’ясної Галузі” (АМГ), середня ціна на свиней забійних кондицій становить 47,15 грн за кілограм. Наступного тижня можливе продовження низхідної тенденції.

“Протягом 42-го тижня закупівельна вартість живця залишалась в межах прогнозованого діапазону. Так, фактична цьоготижнева ціна кілограму живої свині становила 47,15 грн, тобто позначка змістилась у бік зниження порівняно з минулим тижнем на 3% (48,54 грн/кг). Учасники Асоціації “М’ясної Галузі” зазначають діапазон планово-прогнозованих закупівельних цін 43-го тижня в межах від 45,00 – 47,00 грн за кг живої свині, що загалом вказує на можливе звуження цінового коридору (45,00 – 49,00 грн минулого тижня)”, – повідомили в АМГ.

Що ж до закордонних ринків, то там навпаки спостерігалось пожвавлення. Так, у Німеччині за тиждень ціна на свиней забійних кондицій майже не змінилась і становить 1,43 євро за кілограм, а от в США котирування зрости на 12 центів і наразі середня ціна живця – 99 центів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button