Новини про м'ясо

Свині забійних кондицій подешевшали на 4,4%

За даними щотижневого моніторингу ринку живця, який проводить Асоціація “Свинарі України”, цього тижня пришвидшились темпи падіння ціни на свиней забійних кондицій. Так, якщо моніторинг минулого тижня показав 3-відсоткове падіння, то останні дані аналізу ринку вказують на зниження цін на 4,4%.

Таким чином, цього тижня живець свиней можна було закупити за 39 – 42 грн за кілограм, що на 2 гривні дешевше, ніж минулого тижня. Також окремі оператори ринку встановлювали ціну нижчу за 39 гривень.

Причиною низхідної тенденції є традиційне післясвяткове скорочення попиту і те, що деякі виробники працюють на запасах сировини, закуповуючи лише близько 50% від традиційних об’ємів.

“Хоча затишшя на ринку в другій половині січня та протягом лютого є прогнозованим та звичним, окремі м’ясопереробники зазначають, що цьогорічні продажі навіть дещо (на 5-7%) поступаються результатам роботи протягом відповідного періоду минулого року”, – йдеться у повідомленні АСУ.

Експерти асоціації прогнозують подальше зниження цін на живець. Наступного тижня за тварин забійних кондицій пропонуватимуть не більше 40 гривень за кілограм.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button