Новини про м'ясо

Свині забійних кондицій подешевшали на 3,6%

За минулий тиждень котирування на свинину живою вагою в Україні знизились на 3,6%. Середня ціна на свиней забійних кондицій, яких реалізовували промислові свиногосподарства склала 44,6 грн за кілограм, а це на 1,65 грн менше за показники минулого тижня, повідомляє Асоціація “Свинарі України” (АСУ).

“Промислові виробники свинини реалізували товарне поголів’я на 1-2 грн/кг дешевше ніж тижнем раніше. У наслідок цього діапазон закупівельних цін понизився до 43-45,5 грн/кг. По завершенні тривалих святкових вихідних продажі очікувано послабилися, що мало негативний вплив на настрої представників м’ясопереробної галузі. Так, за відгуками постачальників живця вже серед тижня звучали заклики переглянути ціни реалізації”, – зазначають в АСУ.

Утім, цього тижня ціни на живець свиней зменшуватись не будуть, а діапазон коливання котирувань звузиться і не буде перевищувати 1 грн, передбачають аналітики галузевої асоціації.

“Виробники свинини не мають наміру переглядати мінімальну цінову позначку. Оператори відзначають, що попит є, а досить різке підвищення температур вже незабаром відіб’ється на обсягах пропозиції живця та середній вазі тварин”, – підсумовують в Асоціації “Свинарі України”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button