Новини про м'ясо

Свинарі звинувачують Асоціацію “М’ясної галузі” у поширенні неправдивої інформації

У відкритому листі Асоціація “Свинарі України” (АСУ) відкинула звинувачення Асоціації “М’ясної галузі” (АМГ) щодо спекуляцій з цінами на свинину та навмисному використанні ситуації з поширенням коронавірусу COVID-19 з метою нарощування прибутків виробників свинини. У АСУ зазначили, що ринок свинини в Україні не є монопольним, тому штучно підвищити ціни по всій території країни практично неможливо.

За словами аналітиків Асоціації “Свинарі України”, наприкінці березня ціни на свинину зросли через посилення попиту на внутрішньому ринку. Також за цей період дещо збільшилась собівартість вирощування свиней через подорожчання кормів. Крім того, для українського ринку свинини підвищення цін наприкінці березня – на початку квітня є традиційним, що, зокрема, зумовлено пожвавленням закупівель у передсвятковий період перед Великоднем.

У АСУ зазначають, що зміни цін на роздрібному ринку, зокрема, в супермаркетах, не залежать не лише від закупівельних цін на свинину, а й від низки інших факторів (логістика, цінова політика мережі та ін.).

“У період, коли суспільство і економіка країни в стані глибокої кризи, оцінка ситуації на ринку свинини подається у викривленому світлі, що підриває репутацію галузі та може спричинити послаблення споживання цього виду м’яса. Підприємства-учасники Асоціації “Свинарі України” вимагають офіційного спростування неправдивої інформації та наклепів”, – йдеться у відкритому листі АСУ.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button