Новини про м'ясо

Світовий ринок птиці відновиться, але нестабільність впливатиме на продажі

За даними дослідження Rabobank, протягом найближчих місяців очікується відновлення позицій курятини на світовому ринку м’яса. Утім, глобальна нестабільність буде впливати на продажі. Головними несприятливими факторами залишатимуться високі ціни на корми та надлишок пропозиції.

Матиме вплив на глобальний ринок птиці й Брекзит. Зараз головними постачальниками курятини у Великобританію є Нідерланди та Польща. У випадку так званого жорсткого Брекзиту ці країни зазнають значних збитків. Натомість британські виробники виграють у разі будь-якого сценарію.

Через те, що більшість великих азійських країн-виробників, крім Японії, постраждали від африканської чуми свиней, вони нарощують виробництво птиці, щоб компенсувати дефіцит, спричинений скороченням виробництва свинини. З минулого року інвестиції у птахівництво в Азії зросли в рази. Таким чином, АЧС спричинила не лише підвищення попиту на свинину та інші види м’яса, а й нарощення обсягів виробництва птиці в Азії. Тим часом, виробники курятини з інших регіонів не поспішають виходити на цей ринок через його нестабільність.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button