Новини про м'ясо

Світовий ринок м’яса птиці зросте на 4%

Аналіз світового ринку птиці від Technavio показав, що протягом 2019-2023 років щорічне зростання становитиме приблизно на 4%. Незважаючи на те, що очікувані темпи приросту за 2019 рік складають 2,93%, аналітики Technavio очікують більш високих темпів зростання протягом наступних 4 років.

Ключовим фактором зростання світового ринку м’яса птиці є збільшення імпорту та експорту. Багато країн в останні роки суттєво наростили імпорт курятини. Наприклад, Японія, Мексика, Саудівська Аравія, Китай і Ірак були одними з ключових покупців цього виду м’яса протягом 2018 року. Крім того, відбулося значне збільшення імпорту курятини в країни з економікою, що розвивається, включаючи Філіппіни, через зростання попиту серед споживачів. Зростання експорту м’яса з країн, включаючи США та Бразилію, сприятиме підвищенню попиту на м’ясо птиці в найближчі роки.

Також буде розвиватися ринок клітинного м’яса, вирощеного з біоматеріалу птахів. Такий спосіб виробництва не передбачає вбивства тварин. Крім кількох компаній та дослідницьких центрів в США та інших розвинутих країнах, у виробництво клітинної курятини інвестувала Індія.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button