Новини про м'ясо

Світовий експорт баранини збільшився на 6,3%

За оцінками Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), світовий обсяг виробництва м’яса овець у 2018 році склав 15,2 млн. тонн, що на 0,6% більше, ніж у 2017 році.Зростання обумовлено збільшенням виробництва у Китаї та в Австралії. У той же час невеликий спад спостерігався у Європейському Союзі.

У 2018 році в Китаї зросло виробництво баранини на великих фермах, а в невеликих та особистих селянських господарствах відбулося скорочення, яке цілком компенсувалось зростанням промислового виробництва . Однією з причин збільшення продукування баранини стали посухи, від яких постраждали північно-східні частини Китаю. Це призвело до активізації забою овець. Схожа ситуація спостерігалась і в Австралії

У Новій Зеландії обсяг виробництва залишався стабільним. Хоча тут було забито менше тварин, зросла середня вага овець забійних кондицій.

Холодна і волога весна, а також спекотне і сухе літо 2018 року призвели до скорочення виробництва баранини в країнах Європейського Союзу.

Світовий обсяг експорту м’яса овець зріс на 6,3% і становив трохи більше мільйона тонн. Зріс попит на баранину в Китаї, Ірані, Росії, США, Японії і Катарі, що більш ніж компенсувало незначний спад імпорту в Канаду та Саудівську Аравію. Більшу частину експортних продажів баранини здійснювали Австралія та Нова Зеландія.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button