Новини про м'ясо

Світові ціни на свинину продовжують зростати

Світові ціни на свинину продовжують зростати, оскільки глобальний дефіцит м’яса посилює конкуренцію та спричинює скорочення поставок. Про це свідчать дані прогнозу Rabobank на 4 квартал 2019 року.

Ціни на свинину досягли рекордно високих показників у деяких регіонах, тоді як торгові бар’єри продовжують обмежувати зростання котирувань в США та Канаді. Ціни продовжуватимуть зростати протягом 4 кварталу 2019 року, оскільки ринки працюватимуть для збалансування попиту та пропозиції.

“Незважаючи на зростання економічних стимулів, ми очікуємо, що глобальна реакція відобразиться у зменшенні обсягів виробництва, оскільки екологічні та регуляторні обмеження, разом із загрозою африканської чуми свиней, стримують здатність галузі до розширення. Очікується, що цей дисбаланс призведе до підвищення цін і зробить ринки більш мінливими в найближчі місяці, що посилить і без того хитку ситуацію”, – стверджує Крістін Маккракен, аналітик Rabobank.

Ситуація в Китаї

Повільне поновлення поголів’я, особливо у постраждалих від АЧС регіонах, сприяє короткотерміновому дефіциту та внаслідок цього збільшенню цін на свинину. Споживання свинини в Китаї зменшується, оскільки високі ціни обмежують апетити громадян. Незважаючи на це, зусилля з відновлення поголів’я продовжуються, оскільки економічні стимули значні і сприятимуть швидкому зростанню в районах, де це можливо.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button