Новини про м'ясо

Світові ціни на м’ясо зросли вперше за рік

За підсумками минулого місяця Індекс цін на м’ясо від Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) становив у середньому 91,9 пункту, збільшившись на 0,8 пункту (0,9%) у порівнянні з показниками за підсумками жовтня.

Таким чином, у листопаді відбулося перше зростання середніх світових котирувань із січня цього року. Утім, показники листопада на 14,6 пункту (13,7%) нижче значення індексу у відповідному місяці минулого року.

Міжнародні ціни на м’ясо великої рогатої худоби після чотирьох місяців зниження зросли через значний попит з боку Китаю та обмежені поставки з Океанії.

Ціни на свинину також дещо відновлювались, оскільки попит з Китаю був високим. Разом з тим, спостерігалось зменшення пропозиції на цей вид м’яса через низьку доступність забою тварин у Бразилії, та заборону експортувати до азійських країн свинину з Німеччини та Польщі через спалахи африканської чуми свиней.

Ціни на баранину також зросли, головним чином через імпортний попит з Китаю та низькі обсяги постачань з країн Океанії.

Котирування м’яса птиці, навпаки, знизились. Цьому сприяло збільшення поставок від провідних країн-виробників на тлі зменшення міжнародного попиту.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button