Новини про м'ясо

Світові ціни на м’ясо знизились на 6%

Ціни на м’ясо на світовому ринку продовжують знижуватися, повідомляє Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO). За даними регулярного моніторингу, Індекс цін на м’ясо від FAO в червні становив 95,2 пункту, що незначно менше (0,6%) порівняно з травнем і на 6,1 пункту (6%) нижче рівня червня 2019 року.

Якщо говорити про окремі види м’яса, то ціни на птицю та м’ясо великої рогатої худоби впали, в основному, через збільшення доступності експорту з основних регіонів-виробників. Котирування зменшились, навіть незважаючи на високі обсяги замовлення з боку Китаю та Близького Сходу.

Навпаки, ціни на свинину в червні почали відновлюватися. Зростання вартості цього виду м’яса в основному спричинене незначним відновленням продажів у Європі та очікуваннями стосовно послаблення ринкових обмежень, введених через пандемію COVID-19.

Ціни на м’ясо на овець зросло, оскільки відновлення стада призвело до зменшення поставок з Океанії на тлі стабільно високого попиту на імпорт, повідомляє Продовольча та сільськогосподарська організація ООН.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button