Новини про м'ясо

Світові ціни на м’ясо за місяць зросли на 1%

За даними Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO), минулого місяця котирування м’яса на міжнародному ринку продовжили зростати. Індекс цін на м’ясо від FAO у січні становив у середньому 96,0 пункта, що на 0,9 пункту (1%) більше, ніж у грудні 2020 року. Таким чином, котирування зростають вже четвертий місяць поспіль, утім, показники все ще на 7,6 пункту (7,3%) нижчі, порівняно з січнем минулого року.

Міжнародні котирування минулого місяця залишились незмінними лише для баранини, решта видів м’яса подорожчали. Найбільше зросли ціни на м’ясо птиці. Особливо пожвавлення на ринку відчули бразильські експортери курятини. Зростання котирувань підкріплене жвавим світовим попитом у поєднанні з поширенням пташиного грипу в деяких країнах та обмеженням експорту з цих регіонів.

Незважаючи на високі закупівлі Китаю напередодні святкування Нового року в країні, котирування цін на м’ясо великої рогатої худоби та свиней зросли незначно, оскільки глобальна пропозиція залишалася достатньою для задоволення попиту.

Ціни на баранину залишаються стабільними четвертий місяць поспіль, що зумовлено дещо обмеженими постачанням з Океанії та попитом з боку Китаю.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button