Новини про м'ясо

Світові ціни на м’ясо за місяць майже не змінились

За даними регулярного ринкового моніторингу Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, Індекс цін на м’ясо ФАО, у серпні з усіх видів м’яса подорожчала лише свинина. Ціни на птицю, яловичину та баранину знизились. Середня ж ціна на всі види тваринних білків минулого місяця була стабільною.

Індекс цін на м’ясо від ФАО у серпні становив в середньому 93,2 пункту, і майже не змінившись порівняно з липневим значенням. У порівнянні з показниками серпня минулого року показники знизились на 9,1 пункту (8,9%).

Минулого місяця котирування м’яса великої рогатої худоби та птиці знизились, що було спричинено слабшими темпами закупівель, незважаючи на зменшення забою тварин та переробки в ключових регіонах виробництва. Тим часом котирування овечого м’яса знизились через слабкий імпортний попит на тлі припливу нових поставок з країн Океанії.

З іншого боку, ціни на м’ясо свиней після чотирьох місяців поспіль зниження у серпні зросли, оскільки різко зріс попит в Китаї, тоді як світові поставки дещо звузились через меншу забійну вагу свиней, в поєднанні з тривалими зупинками заводів через спалахи коронавірусу серед працівників.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button