Новини про м'ясо

Світові ціни на м’ясо в жовтні: подорожчала лише баранина

За даними Індексу цін на м’ясо від FAO, який Продовольча та сільськогосподарська організація ООН оновлює щомісяця, у жовтні на світовому ринку подешевшали всі основні види м’яса, окрім баранини та ягнятини.

У середньому індекс становив 90,7 пункту, це на 0,5 пункту або майже на 0,5% менше, порівняно з показниками вересня, і на 10,9 пункту (10,7%) нижче, ніж у жовтні минулого року.

Ціни на свинину продовжили знжуватись, оскільки падіння котирувань німецької продукції через постійний вплив обмежень на імпорт, введених Китаєм, переважило збільшення цін на Бразильську свинину.

Тим часом ціни на м’ясо великої рогатої худоби знижувались через слабкий попит у Сполучених Штатах, разом із зростанням експорту з Південної Америки. І хоча обсяги постачань з Австралії зменшувались через зростання попиту на худобу для відновлення поголів’я ВРХ в країні, це не призвело до зростання глобальних котирувань яловичини.

Ціни на м’ясо птиці також дещо знизились через зменшення замовлень з Китаю та Саудівської Аравії. А от ціни на овече м’ясо, за умов стабільного попиту та низького обсягу експортних постачань, особливо в Австралії, зростали.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button