Новини про м'ясо

Світові ціни на м’ясо продовжують знижуватись

За підсумками щомісячного моніторингу світових цін на м’ясо від Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO), котирування тваринних білків знижуються вже другий місяць поспіль, хоча упродовж 2019 року ціни зростали практично щомісяця.

Індекс цін на м’ясо від FAO в лютому в середньому становив 178,6 пункту, що на 3,7 пункту (2%) менше порівняно з січнем. Це вже другий місяць зниження, після 11 місяців помірного зростання. На цьому рівні значення індексу на 15,9 пункту (9,8%) вище відповідного місяця минулого року.

У лютому найбільше впали міжнародні ціни на м’ясо овець, також помітно подешевшало м’ясо великої рогатої худоби. У першу чергу це відбулося через зменшення імпорту в Китай, що було спричинено затримками розвантажування кораблів у портах КНР. Це, в свою чергу, призвело до накопичення запасів у великих країнах-експортерах. Масовий забій овець, спричинений посухою в Новій Зеландії, також вплинув на подешевшання баранини.

Попит на свинину на міжнародному ринку в лютому також дещо знизився. Ціни на м’ясо птиці зменшились через зниження обсягів закупівель з боку країн Азії.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button