Новини про м'ясо

Світові ціни на м’ясо: дорожчають лише яловичина та баранина

Ціни на м’ясо на міжнародному ринку почали відновлюватися. Утім свинина та м’ясо птиці все ще дешевшають, а зростають ціни лише на яловичину та баранину.

Згідно з даними регулярного моніторингу Індекс цін на м’ясо від Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) у лютому становив у середньому 96,4 пункту, що на 0,6 пункту (0,6%) більше, ніж у січні. Після майже року зниження котирувань, вони вже п’ятий місяць поспіль зростають. Утім, індекс у лютому був все ще на 4,1 пункту (4,0%) нижче рівня відповідного місяця минулого року.

У лютому міжнародні котирування на м’ясо великої рогатої худоби та овець зросли в основному за рахунок обмежених постачань у ключових регіонах виробництва. Також країни Океанії відновлюють поголів’я ВРХ, тому пропозиція яловичини на світовому ринку зменшилась.

Котирування м’яса свиней, навпаки, знизились. Така ситуація спровокована зменшенням закупівель з Китаю через випуск на ринок країни м’яса з запасів. На європейський ринок також впливає зростання обсягів нереалізованої свинини з Німеччини, яка через АЧС не має доступу до азійських ринків.

Зниження обсягів закупівель з боку Китаю також вплинуло на глобальні котирування птиці, що призвело до зменшення цін на цей вид м’яса.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button